Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa charakteryzujące stereotypową kobietę? My znamy: milość, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują obie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój zaangażowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie marzą o tym żeby obecny kochanek czasami stawiał opór, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom także lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj jej małe lub większe potrzeby, aby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona